Святкові образи в залах INLIGHT

Голлівуд
А ти хочеш бути Мерилін чи Лореттою? Можливо, на якусь мить перенестися в часи, коли начебто все було суперестетично та яскраво? В часи зародження справжнього гламуру. Тоді б ти сідала в білий Кадиллак та їхала на зйомки “Леді із Шанхая” з келихом шампанського в руці. Ото вже Голлівуд!

Локація: зал Modern
Одяг: Zara, Mango

Богемна історія
Трансформація стиля на сучасний лад передбачає в першу чергу сміливість самовираження. Транслюючи образ життя богемної тусовки Studio 54, можна отримати особливе, оригінальне бачення складних по’єднань одягу та аксесуарів, що підкреслять твою індивідуальність.

Локація: зал Light
Одяг: Zara

Рожевий настрій
Образ Барбі або Блондинки в Законі вже не є таким очевидним. Сучасні жінки носять рожевий з гордістю та впевненістю. Це про стан душі, так само як, наприклад, паєтки або червона помада. Додавати яскравості особливо актуально в зимовий період, а як тобі здається?

Локація: зал Light
Одяг: Zara, Капелюх Reserved

Тепло та затишно
Гуляти між пухнастих засніжених ялинок приємно, як усією сім’єю, так і наодинці, попиваючи какао з кружки. А в студії ще й тепло! Справжня зимова казка.

Локація: Room101
Одяг: Zara, Reserved

Вишуканість
Чому б не обрати стримано-елегантний, але не нудний стиль для святкової зйомки? В ньому поєднується практичність та експеримент, дизайн та якість. Про нього можна довго говорити, проте краще один раз одягнути та відчути.

Локація: зал Contemp
Одяг: Zara, Musthave, Massimo Dutti

Яблуко від яблуні
Дівчатка так схожі на своїх матусь, вони запозичують в них жести та міміку, вчаться любити, бути в контакті з собою та світом. А ще цікаво коли вони хочуть бути схожими на маму в одязі. Подвійні наряди – то спосіб єдності зі своєю рідненькою та можливість згадувати святкові моменти цілий рік.

Локація: зал Scandinavian
Одяг: Zara, Reserved, H&M

Авторки:
@yu.s.official @garderobka.official