Безпрограшні луки для фотосесії 2.0

Привіт! Сьогодні говоримо на вашу улюблену тему – про безпрограшні луки для персональної фотосесії.

Коли йдеться про зйомку людей, особливо персональну – то найголовніше, щоб модель почувала себе красивою, тобто на передній план виходить впевненість. Один із способів досягти цієї впевненості – підібрати оригінальний наряд, образ, що пасує.Розповідаю, які речі (з моєї власної практики) працють найкраще.

Піджак – символ маскулінності, але саме в ньому, ми, жінки, почуваємося дуже комфортно та захищено.
Іноді він збирає докупи емоційні стани, а іноді розкриває сексуальність. Універсальна річ, щоб передати такий глибокий та мінливий світ тебе прекрасної.

Zara, Massimo Dutti, Mango

Колір для особливо сміливих – червоний. Він одразу звертає на себе увагу, притягує погляди до об’єкту зйомки, а вже коли ти в центрі цього світу, то маєш змогу транслювати те, що бажаєш – чи то буде замріяна акторка з дивакуватим поглядом-загадкой, чи розслаблена міська діва. А червоний зробить свою роботу.

Zara, Massimo Dutti

Кімоно та японські мотиви традиційно трансформирують світосприйняття глядача в цілісні образи, що відображають сутність речей, глибинну близькість з природою, її творіннями. Всі тонкощі ховаються в деталях, тому розглядати такі фото особливо цікаво.

Zara, Power of poHer, Ali

Комбінація – жіночно, в міру відверто, завжди актуально. В такій сукні можна легко пограти в супермоделей 90-х, або в ніжну німфу. А додавши масивні черевики та сорочку в клітинку – в гранжеву естетику.

Zara, Mango

Сподіваюся, ці поради будуть корисними та знайдуть своє відображення в яскравих фотосесіях.😉

Автор: @garderobka.official