5 образів-перевтілень з білою майкою

Літо набирає обертів, а на зв’язку з вами знову я, Garderobka.

Починати розвивати свої навички стилізації краще з розробки конкретних, чітких образів, що мають пряме посилання на епоху, стиль чи персонажа. Паралельно можна трішки дізнаватись їхню історію, так точно буде цікавіше.
Наприклад, ви знали, що взуття на підборах спочатку носили чоловіки, а який відтінок має назву “грідеперлевий”?

Сьогодні пропоную зібрати 5 образів на базі однієї білої майки чи топу, яка повинна бути у вас в шафі, а якщо немає, то треба вже йти купувати, адже літо не чекає!

1. Барбі. Точніше Барбі з 90-х, так як сама лялька з’явилася в 1959 році, і за ці 60 років постійно перевтілювалась. Але саме в 90-х роках її стилізували під тодішню суперзірку Брітні Спірс. Кроп-топ, міні спідниця, джинси з заниженою талією, хвостики з об’ємними резинками та рожевий колір створять вам актуальний нині та трішки ностальгічно-кокетливий образ з дитинства.


Zara, Bershka

2. Гранж та нотки рок-н-ролу. Знаєте, як в моді буває: новий стиль приходить, як протест старим концепціям і за деякий час стає власне тим, проти чого бунтував. Так і гранж розвивався на початку 90-х років, як виклик нормам зовнішнього вигляду, внаслідок став тим же “гламурним” стилем. Тільки згадайте Кейт Мосс з її шиком. Сміливо поєднуйте шкіряні оверсайз куртки, чорні кльош брюки, масивне потерте взуття та неохайну зачіску з відвертим і трошки гордовитим поглядом.


Zara, Bershka, katyateller

3. Костюм. Для нас це вже найзвичайніша річ, а в період з кінця XIX ст. до середини ХХ ст. то була справжня революція. Як почали суфражистки в Америці відстоювати свої права і запозичувати елементи чоловічого гардеробу, так і Коко Шанель носила чоловічі брюки, а Ів Сен Лоран перекроїв чоловічий смокінг на жіночу фігуру. Тому, звичайно, костюм – це зазвичай прояв таких рис характеру як: рішучість, стриманість, впевненість. А ще, цікаво, що зараз знову модно носити саме піджаки чоловічого крою без адаптації на жінку. Тому, для зйомки можете поекспериментувати з костюмом чоловіка, а то й дідуся.


Zara, Bershka

4. Спорт-шик. Зауважу, що існує 5 основних стилів, з котрих витікає все стилістичне різноманіття. І спортивний є одним із цієї п’ятірки, а от спорт-шик, то вже похідний. Його особливістю є те, що звичайний світшот буде зшитий не з трикотажу, а із шовку чи жаккарду або спортивні штани в поєднанні з босоніжками на підборах. Тобто, це поєднання спорту та гламуру. Такі образи добре виглядають як на вулиці, так і в студії.


Zara, Bershka

5. Хіппі. Це той стиль, з яким би я точно рекомендувала зараз поекспериментувати. Адже, наразі він увійшов в тренди, але ще не встиг набриднути. І головне, він по-особливому відрізняється від того, що ми звикли носити та в чому звикли фотографуватись, тому такі зміни свого образу можуть навіяти нові ідеї та дати нашому організму розрядку. Сам стиль розквітав в 60-70-х роках минулого століття і пропагував любов, мир, єдність та природність.


Zara, Bershka

Дізнавайтесь більше про історію речей, надихайтеся на експерименти та творіть!

Автори: garderobka.official