Літні образи для фотосесії

Привіт, друзі!  Сьогодні пропоную розглянути літні образи для фотосесії, а надихнувшись, починати їх готувати та бронювати локації в InLight Studio.

Романтизм
Спокійний, мрійливий, трохи меланхолійний стан, ніжні приємні відтінки природи. Легкість.
Книжечка з віршами улюбленого поета, скляночка GREEN SMOOTHIE з льодом, квітчаста сукня, в якій почуваєш себе героїнею романтичного фільму. А ще посмішки, багато посмішок, які додадуть краси.

Речі: Zara, Zitkani, Mango, Капелюх

Бохо
Саме зараз, наприкінці весни – початку літа, нам вже хочеться релаксу вдень та драйвового відпочинку ввечері, коли стає трохи прохолодніше. Сучасний Бохо поєднує в собі різноманітність стихій відчуття самої себе та закликає бути чесною в цих відчуттях.

Речі: Zara, Mango

 

Хіпі – шик
Літо – час фестивальної юності. Це образи про свободу, непокірливість та нестримність духу. Коли бажання пригод та подорожей рветься на волю , а з навушників Джимі та Дженіс.
Це про натуральні тканини, ручну роботу та надбання батьків.

Речі: Zara, Kozzachka, ShkouraШтапель

Грецькі Боги
Образ на всі часи. Давайте пограемо у невеличку гру. Уявіть себе жителем Давньої Греції. На кого ви були б схожі? Якому Богу несли б дари? Як би проводили свій час? Можливо, збирали оливки чи складали міфи про видатних героїв😊. А можливо, ви самі б були героєм чи героїнею?
Уявили? От саме в такий образ можна пограти на фотосесії.

Речі: Zara, Logik Clothes, Mango

Льон
Натуральність, екологічність, наче сама природа дбає про твоє самопочуття. В цьому образі ти будеш почувати себе добре в будь-яку літню погоду. А ще, як стиліст, я точно знаю – це одна з наймодніших тканин. Сукні-парашути з льону, кроп-топи та шорти будуть для вас, як основа не тільки для фотозйомки, а й для літнього відпочинку.

Речі: Zara, Mango, Reserved

Автори:
@yu.s.official
@katya_beslyk_
#Garderobka_образи