Як зробити зйомку максимально творчою.

Друзі, привіт.

Сьогодні поговоримо про експерименти, яких не треба боятися. Кадр – це сюрреалістичний світ, тому ми можемо увімкнути фантазію і дозволити собі вийти за рамки.

Я, як стиліст знаю, як буває складно знайти цікавий та незвичайний одяг для зйомки. Тому ділюсь трьома ідеями, як з повсякденного одягу зробити фешн-образ.

Розмалювати одяг.
Як це просто й дешево зробити?
Секонд-хенди, стоки, аутлети – тут можна знайти піджак від 30 грн.
Я рекомендую, не гаяти час та йти до чоловічого відділу (навіть, якщо знімаємо дівчину), шукати: костюми, піджаки, тренчі, сорочки, джинси, футболки.
Будь ласка, витратьте час та пощупайте тканину, подивіться в якому стані виріб, якого силуету та інше. Це все дуже впливає на кінцевий результат.
Найефектнішими будуть такі кольори: білий, сірий, чорний, бежевий.

Для нанесення малюнку існує безліч матеріалів для тканин: фарби, маркери.
Не треба зображувати пейзажі та портрети, це повинні бути прості форми та патерни: лінії, фігури, хвилі, абстракції.

Квіти повсюди.
Якщо ви думаєте, що це занадто банально, я вам скажу – ні! Квіти не підвладні тенденціям, і за допомогою їх різноманіття, від екзотичної стрелиції до звичайних польових квітів та гілочок, можна створити вау-образи.

Цікаво, коли модель не просто тримає квітку в руках, а наприклад, букет примотаний харчовою плівкою до тіла або виглядає з кишені піджака. Також, зверніть увагу на мейк з пелюстками та листочками.

Прозора тканина.
Щоб створити більш драматичний образ, рекомендую використати легкі прозорі тканини: сітка, шифон, органза. Ці тканини можна замотати на голову повністю закриваючи обличчя або зав’язати як головний убір. Також клаптики тканини зав’язують на об’єктив камери для створення ефекту “блюр” або підкидають в кадрі.

Тканину можна як і купити, так і знайти вдома, наприклад, штору чи якусь шифонову блузу.

Спеціальні аксесуари.
Для розвитку креативності корисно дивитись на звичайні побутові речі під іншим кутом. Так, я дуже люблю ходити в будівельні магазини за натхненням. Пропоную взяти на замітку такі елементи: побутові рукавички, захисні окуляри, кабелі, шнури, дощовики, панами, навіть взуття: резинові чоботи та сандалі.

Також, для стилізації можна використати плівку, папір, скотч, та різні текстильні матеріали, котрих в подібних магазинах вдосталь.

Творчість – це завжди сміливість, не бійтесь своїх ідей та шукайте фешн навколо себе!

@dmitrkutsenko @mysteryperson @ohinastia @zara @mango @rockah.brand @by_mom_official

Автори: @katya_beslyk_ @yu.s.official
@garderobkaofficial