Кінообрази, які можна відтворити в локаціях InLight Studio

Друзі, привіт! Це знову я, Garderobka. Знаєте, для того, щоб ваша стилізація не розвалювалась на шматки, їй потрібна концепція. Тема та візуальні елементи, котрі будуть слугувати фундаментом вашої зйомки. Одним з найпростіших та, водночас, найцікавішим джерелом натхнення є кінематограф.

Кіно та серіали – це вже готова картинка-референс, що полегшить роботу для початківця у створенні образів та сюжету.
Сьогодні я обрала зал “MODERN” та розробила для нього три різних стилістичних концепції за моїми улюбленими фільмами та серіалом:

1. Стиль для фешн-зйомки або чуттєвих сімейних портретів за фільмом “Інтер’єри” Вуді Аллена.
Це один з небагатьох фільмів режисера в холодних відтінках. Тому настрій зйомки: задумливий, умиротворений, дещо відчужений.
Для тих, хто тільки починає свій шлях в фешн-зйомці, раджу використовувати принцип монолука, в даному випадку – чорний колір. І трохи забігаючи наперед, скажу, що в кадрі більш виразно виглядають кольорові тканини, а чорний колір можна обіграти багатошаровістю – наприклад, одягнути 2-3 чоловічих піджака на модель. Також динаміки додає кількість героїв, тому це безпрограшний варіант для сімейних фото, можливо в ч\б форматі.
По одягу – підійдуть класичні елементи: жакети, піджаки, брюки.  Не бійтеся використовувати чоловічий одяг для жінок, та трикотажні сукні, лонгсліви, гольфи.

@garderobka_official @zara

2. Стиль для кокетливої Love Story за фільмом “Королівство повного місяця” Веса Андерсона.

Картини цього режисера люблять люди, які не забули про свою “внутрішню дитину”, тому і дана стилізація підійде для творчих та іронічних пар.
Тут навпаки, найголовніший елемент даної стилізації – це кольорові поєднання. Вес в усіх своїх фільмах використовує м’які пастельні кольори. Так, під нашу історію на бежевому фоні можна використати відтінки: бежевого, коричневого, зеленого (хакі, оливковий), синього та акцентний, більш насичений: помаранчевий, жовтий, червоний, зелений.
Елементи одягу: сукні з рукавами-фонариками та відкладними комірами, короткі шорти або шорти-бермуди, сорочки з накладними кишенями, тренчі.
Аксесуари: гумові чоботи, окуляри, панами, рюкзак, гольфи. Для створення сюжетності можна додати атрибути з магазину “Все для риболовлі та полювання”, наприклад бінокль, вудочку, дощовик.
@musthave @mango @kachorovska_atelier @leandase.official @norm.clo

3. Стиль за серіалом “Чому жінки вбивають” Марка Черрі.
Припускаю, що це більш дівчача історія та підійде для фотографинь, котрі задумали фешн-зйомку або сміливого, нетривіального дівич-вечора.
Як я вже писала вище, око пересічного глядача зупиняється на яскравих кольорах на зображенні. Тому для тих, хто вже готовий до експериментів, пропоную комбінувати насичені кольори: жовтий, червоний, фіолетовий, синій, зелений. Центр композицій – майбутня наречена в дещо помпезній сукні кольору марсала. Поруч подруги в більш стриманих та лаконічних сукнях, але обов’язково виразних кольорів, котрі можна знайти в масс-маркеті або аутлетах.

@sadovska_rent @zara

А що б ви втілили в життя?
Автори:
@katya_beslyk_ @yu.s.official #garderobkaofficial